Software

Na český trh dodáváme profesionální softwary pro tvorbu 3D modelů a dokumentace. K softwarům poskytujeme také školení.

RealityCapture

RealityCapture

Špičkový fotogrammetrický software RealityCapture od slovenské vývojářské společnosti Capturing Reality, která je dnes součástí společnosti Epic Games.

Software RealityCapture umožňuje 3D rekonstrukci ze sady fotografií a laserových skenů v realistické 3D modely, a to rychle a s nízkými hardwarovými nároky. RealityCapture je silný nástroj jak pro profesionální využití, tak pro 3D fanoušky. Jako první fotogrammetrický software představil bezproblémovou kombinaci laserových skenů a fotografií a v současnosti patří mezi nejrychlejší fotogrammetrické softwary na trhu.

více informací

Undet

Undet

Máte mračno bodů a chcete si sami vytvořit vlastní 2D nebo 3D dokumentaci?

Nyní to jde ještě snadněji než kdykoliv předtím. Přinášíme na český trh nadstavbový software Undet pro práci s mračny bodů (point cloud).

Tento software spolupracuje s aplikacemi Autodesk AutoCAD a Revit a Trimble Sketchup.

více informací

Dotviewer

Dotviewer

Chcete prezentovat svým zákazníkům vaše data z fotogrammetrie nebo z laserového skenování bez nutnosti instalace softwaru?

Nabízíme vám převedení vašeho mračna bodů do online prohlížečky Dotviewer. Výsledná data můžeme mít na svém úložišti nebo u nás na serveru.

Zákazníkům posyktujeme možnost uložit výsledné mračno bodů z laserového skenování nebo leteckého mapování na našem serveru a prohlížet si je online prostřednictvím běžného internetového prohlížeče. V rámci zakázky na 3D zaměření objektů získávají naši zákazníci tuto službu zdarma.

více informací

Agisoft Metashape

Agisoft Metashape

Agisoft Metashape (dříve Photoscan) představuje řešení pro fotogrammetrické zpracování digitálních snímků a tvorbu realistických 3D modelů. Výstupní 3D data lze využít pro práci v GIS aplikacích, pro dokumentaci kulturního dědictví, nebo při tvorbě vizuálních efektů. Jedná se o systém automatizovaného zpracování dat, který je vhodný jak pro nováčky na poli fotogrammetrie, tak pro odborníky, kterým umožňuje nastavovat parametry pro specifické úlohy a různé typy dat.

více informací