Panoramatické prohlídky

Panoramatické prohlídky ze země nebo vzduchu představují jednoduchý, ale poutavý způsob interaktivní prezentace vaší zájmové lokace.

Letecké panorama poskytuje celkový výhled do krajiny v okruhu 360 stupňů kolem svislé osy – podobně jako ze skutečné rozhledny. Dokážeme z něj vytvořit také interaktivní virtuální prohlídky terénu, budov, historických objektů, průmyslových areálů a podobně. Panoramatické snímky pořizujeme pomocí bezpilotních letounů - dronů, včetně vyřízení potřebných povolení. Jsme držiteli oprávnění k provozování leteckých prací a naši piloti mají zkušenosti s nejrůznějšími prostředími v Česku i zahraničí.

Kromě leteckých virtuálních prohlídek vytváříme i prohlídky pozemní, které nacházejí uplatnění především při virtuální prezentaci interiérů. Hodí se rovněž pro facility management. Do obrazu virtuální prohlídky lze vložit popisky, mapy, hudbu, statické fotografie či dokumenty a publikovat je online nebo offline. Panorama vytváříme samostatně nebo současně s laserovým skenováním, což umožňuje kombinování s 3D mračnem bodů.

Využití panoramatických prohlídek

  • prezentace areálů společností a interaktivní navigace po nich
  • prezentace interiérů pracovišť
  • prezentace nemovitostí pro realitní kanceláře
  • interaktivní prezentace historických objektů
  • prezentace měst a obcí