Letecké fotografie a video

Dokumentace objektů z ptačí perspektivy poskytuje jedinečnou možnost zaznamenat v čase krajinu, památky, technické objekty, průběh výstavby, archeologická naleziště nebo nemovitosti, a to s výrazně větší výpovědní hodnotou, než kterou nabízejí pozemní záznamy.

Z dronů i letadel

Z dronů i letadel

Letecké fotografie a video pořizujeme z konvenčních letadel i bezpilotních systémů – dronů multikoptérového i křídlového typu. Výhodami dronů oproti tradičním letadlům jsou nízká cena pořízení leteckých snímků i videa a široké možnosti využití – záznamy lze pořizovat i za zhoršených povětrnostních podmínek (například při nízké oblačnosti), ale také v interiérech objektů.

Jistota zkušených pilotů

Jistota zkušených pilotů

S provozem bezpilotních prostředků a pořizováním leteckých fotografií a videí máme zkušenosti již od roku 2009, kdy se tato technologie začala využívat pro civilní účely. Jsme držiteli povolení v kategoriích A1, A2 a A3 (dříve povolení k vykonávání leteckých prací), které vydává Úřad pro civilní letectví (ÚCL). Naše drony jsou pojištěny k odpovědnosti za případné škody z provozu bezpilotního letounu.

Rádi vám připravíme také sofistikovanější výstupy jako panoramatické prohlídky, ortofotomapy nebo digitální modely terénu.

Letecké inspekce

Letecké inspekce

Provádíme sledování stavu komínů, sloupů vysokého napětí, větrných elektráren, zvětrávání skal aj. Kromě snímkování ve viditelném světelném spektru provádíme také termální a multispektrální snímkování.